Prawne wsparcie dla syndyków, nadzorców i zarządców

Każdy, kto pełni funkcje syndyka, nadzorcy lub zarządcy w postępowaniu upadłościowym lub restrukturyzacyjnym, zobowiązany jest do podejmowania niezbędnych, przypisanych prawem czynności, wykonywania nałożonych ustawami obowiązków i działania z należytą starannością. Ta złożoność procesu upadłościowego lub restrukturyzacyjnego wymaga pracy w zespole, przysposobienia sobie przez syndyka, nadzorcę lub zarządcę profesjonalnych pełnomocników, specjalistów i ekspertów. W szczególności dotyczy to sfery zagadnień prawnych, w obszarze których syndyk, nadzorca lub zarządca musi się odnaleźć. Pomoc profesjonalnych prawników i doradców restrukturyzacyjnych jest wówczas nie do przecenienia.

Reprezentujemy syndyków, nadzorców i zarządców w postępowaniach sadowych, administracyjnych, sądowoadministracyjnych i przed sądami polubownymi. Prowadzimy w ich imieniu procesy ze skargi pauliańskiej, postępowania spadkowe, o zachowek oraz uczestniczymy jako pełnomocnicy we wszelkich innych postępowaniach, w których uczestnictwo syndyka, nadzorcy lub zarządcy jest konieczne. Reprezentujemy ponadto syndyków, nadzorców i zarządców w szczególności w sprawach przed sądem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym. Pomagamy syndykom, nadzorcom i zarządcom także w bieżącej działalności, np. w zarządzaniu wierzytelnościami, sporządzaniu list wierzytelności, zarządzaniu i prowadzeniu korespondencji.

Kontakt z nami

Zgodnie z Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Zespołu „Prawnicy Pomagają!”, w tym ze strony internetowej, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych, t.j. w celach analizowania i profilowania.

ikona-pomoc
Czy potrzebujesz pilnie pomocy prawnej?
Nasi prawnicy pomogą rozwiązać Twoje problemy
Bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności pomożemy Ci od zaraz. U nas Twoje problemy zawsze będą w centrum uwagi!