Długi i jak z nich wyjść
Restrukturyzacja

Postępowanie restrukturyzacyjne pozwala niewypłacalnemu lub zagrożonemu niewypłacalnością przedsiębiorcy w kryzysie uniknąć upadłości oraz uzdrowić przedsiębiorstwo. Pozwala zrestrukturyzować majątek, procesy i zobowiązania poprzez zawarcie układu z wierzycielami, a w przypadku postępowania sanacyjnego, również poprzez przeprowadzenie działań sanacyjnych, przy zabezpieczeniu słusznych praw wierzycieli.

Sprawnie i kompleksowo przeprowadzona restrukturyzacja pozwala nie tylko na zachowanie przedsiębiorstwa, ale także przygotowuje przedsiębiorcę, bogatszego o doświadczenia zdobyte w czasie kryzysu, do ponownego należytego angażowania się w prowadzenie biznesu.

Wierzymy i wiemy, że przejście drogi restrukturyzacyjnej, przy właściwej, kompleksowej i zintegrowanej pomocy ze strony specjalistów, jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą, aby wrócić do gry i znowu liczyć się na rynku. Wrócić i liczyć się, będąc bardziej doświadczonym, pewniejszym i mocniejszym niż kiedykolwiek.

I właśnie w przejściu tej drogi pomagamy naszym Klientom!

Kontakt z nami

Zgodnie z Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Zespołu „Prawnicy Pomagają!”, w tym ze strony internetowej, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych, t.j. w celach analizowania i profilowania.

ikona-pomoc
Czy potrzebujesz pilnie pomocy prawnej?
Nasi prawnicy pomogą rozwiązać Twoje problemy
Bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności pomożemy Ci od zaraz. U nas Twoje problemy zawsze będą w centrum uwagi!